Scandlines
  • RU
  • EE
  • LV
  • LT
  • EN
 
Puttgarden-Rodby + Øresund Tiltas
Užsakymams internetu bus skaičiuojamas 0,75 Eur mokestis. Užsisakant keltų bilietus telefonu ar uoste, registracijos metu, gali būti imamas 10,- EUR aptarnavimo mokestis.  
 
 
Ekonomiškas
Mažiausios kainos bilietas
Nuo EUR     75,-
 
 
Ekonomiškas EXTRA
Persakykite, jei reikia
Nuo EUR    115,-
 
 
FLEX
Lanksčiausias
Nuo EUR    135,-
 
 
 
 
 
 
Su nauju Orsund-bilietu Jūs gaunate daugiau privalumu: lankščią ir patogią kelionę Baltijos jūrą Danijos kriptimi Puttgarden-Rødby su tiesioginių susisiekimu su pietų Švedija per Øresund tiltą. Voučeris Øresund tiltui pervažiuoti įskaičiuotas į kelto bilietą. Elektroninis numeris Øresund tiltui suteikiamas po užsakymo patvirtinimo ir įteikiamas kaip voučeris registracijos metu. (nesvarbu registracijos automate ar įteikiant darbuotojo registracijos metu) Vokietijos uoste. Dalinis privalumas - Jums neprireiks grynujų ar banko kortelės važiuojant per Øresund tiltą. Mėgaukitės jūros vaizdais ir maitinimo paslaugomis mūsų keltuose ir išsirinkite vieną iš populiarių maršrutų keliaujant į Švediją.

Prašome atkreipti dėmesį:

Jeigu Jūsų kelionė prasideda Puttgarden ar Rostocke, Jūs gausite bilietą kartu su vaučeriu (kelionei atgal- du vaučerius) Øresund tiltui kirsti. Prašome pateikti šį numerį darbuotojui Øresund tilto aptarnavimo centre arba įvesti šį numerį į automatą prie rinkliavų užtvaros.

Jeigu Jūsų kelionė prasideda Švedijoje, įsitikinkite kad turite Scandlines užsakymo patvirtinimą. Patvirtinime pažymėtas elektroninis numeris Øresund tiltui kirsti. Prašome pateikti šį numerį darbuotojui Øresund tilto aptarnavimo centre arba įvesti šį numerį į automatą prie rinkliavų užtvaros.


Prašome atkreipti dėmesį į Scandlines keltų Bilietų keitimo ir anuliavimo sąlygas, taip pat ir į Pervežimo sąlygas.
 
 
2018 Price calender
 
Visos kainos nurodomos Eurais, įskaitant kuro mokestį bei atsižvelgiant į pakitimus.

Klaidos ir neatitikimai nekontroliuojami. Nei „Scandlines“ nei „Silver Nimbus“ už kainų ir tvarkaraščių pasikeitimus neatsako
 
 
scl
Scandlines      
a
THERE IS SOMETHING ABOUT SAILING
scl  
Logo  
Oficialus Silver Nimbus puslapis, Scandlines pardavimų partneris Baltijos regione ir Rusijoje

UAB Silver Nimbus

Adresas: Naujojo Sodo 1A, K-Centras, 4-as aukštas, LT-92118 Klaipėda, Lietuva
Mob. tel. + 370 610 16223
Skype: scandlines.silvernimbus