Scandlines
  • RU
  • EE
  • LV
  • LT
  • EN
 
Scandlines keitimo ir
anuliavimo sąlygos
Užsakymai, užsakymų keitimo ir anuliavimo sąlygos individualioms kelionėms Skandinavijos maršrutais (negalioja grupių užsakymams ir kelionėms autobusu)

Atitinkamų kainų tarifai pateikiami, užsakymo formoje nurodžius visus reikiamus duomenis kelionei rezervuoti. Scandlines kainos skiriasi priklausomai nuo sezono, kelionės dienos, transporto priemonės kategorijos ir kainų tarifų.

 
 
*Savitarnos paslaugomis uoste registruojantis, galima naudotis tik, jeigu jūsų automobilio maksimalus ilgis yra iki 6 metrų.


**Su sąlyga, kad buvo laikomasi oficialaus registracijos laiko.


*** Kiekvieną kelto bilietą galima anuliuoti be baudų per 24 valandas nuo jo įsigijimo (tai netaikoma likus 24 val. iki išvykimo). Anuliuojant nemokamai kelto bilietą per šį laikotarpį, grąžinama visa pinigų suma. Mokėjimas bus grąžinamas į banko sąskaitą ar banko kortelę, kuri buvo naudojama bilieto apmokėjimui atlikti.

Jeigu norite anuliuoti savo nepanaudotą kelto bilietą, tai galite padaryti Scandlines internetinėje svetainėje per nuorodą “Mano užsakymai” arba galite susisiekti raštu su mūsų Scandlines aptarnavimo centru. Kreipiantis į Scandlines aptarnavimo centrą raštu, prašome atsiųsti savo bilietą, kurį norite anuliuoti. Jeigu norite anuliuoti tik dalį savo bilieto, prašome susisiekti su Scandlines aptarnavimo centru. Tokiu atveju prašymas anuliuoti bilietą siunčiamas paštu, atsisakymo data bus skaičiuojama nuo datos nurodytos ant laiško.


Klaidos ir neatitikimai nekontroliuojami. Nei „Scandlines“ nei „Silver Nimbus“ už kainų ir tvarkaraščių pasikeitimus neatsako.
 
 
scl
Scandlines      
a
THERE IS SOMETHING ABOUT SAILING
scl  
Logo  
Oficialus Silver Nimbus puslapis, Scandlines pardavimų partneris Baltijos regione ir Rusijoje

UAB Silver Nimbus

Adresas: Naujojo Sodo 1A, K-Centras, 18-tas aukštas, LT-92118 Klaipėda, Lietuva
Mob. tel. +370 672 62707
Skype: scandlines.silvernimbus