Scandlines
  • RU
  • EE
  • LV
  • LT
  • EN
 
Transporto priemonių apibrežimas  
   
 
Transporto priemonių kainos lengviesiems automobiliams, kemperiams, mikroautobusams ir lengviesiems automobiliams su priekabomis: šios kainos galioja transporto priemonėms iki 6 m. ilgio, transporto priemonė turi atitikti transporto priemonės registracijos dokumentuose nurodytus duomenis, kaip keleivius galintis vežti transportas, daugiausiai iki 9 asmenų, leistinas bendras svoris nedaugiau 3,500 kg , apdraustas pagal teisės aktų reikalavimus. Už transporto priemones (įskaitant priekabą) virš 6 m. ilgio mokama, pagal atitinkamai nustatytą transporto priemonės kategoriją ir kainų tarifus. Kainos vykstantiems kemperiais - nepriklausomai nuo svorio - taikomos, atsižvelgiant ar transporto priemonė buvo registruota (pagal transporto priemonės dokumentus) kaip kemperis. Nurodytos kainos galioja automobiliams su priekabomis (leistinas bendras svoris iki 3,500kg), kurie atitinka anksčiau minėtas automobilių (transporto priemonė turi atitikti transporto priemonės registracijos dokumentuose nurodytus duomenis, kaip keleivius galintis vežti transportas iki 9 asmenų) ar kemperių su priekaba kategorijas. Transporto priemonės ilgis reiškia bendrą ilgį - įskaitant priekabas, dviračius ar kitas prikabintas priemones.
   
   
 
Motociklai - įskaitant 2 keleivius ir motociklo priekabą. Keturačiai yra klasifikuojami kaip motociklai. TRIKES (Triračiai) ir Smarts klasifikuojami kaip automobiliai.  
   
   
Transporto priemonės virš 6 metrų:  
   
Transporto priemonės virš 6 metrų ilgio turi skirtingas kategorijas. Užsisakydami bilietą ar pirkdami uoste, registracijos metu Jūs turite informuoti apie visą bendrą transporto priemonės ilgį, įskaičiuojant priekabą ar karavaną, kainos taikomos pagal kategorijas:

Iki 6 metrų
6 - 8 metrai
8 - 10 metrai
10 - 12 metrų
virš 12 metrų

Dviračiai ir kiti daiktai montuojami transporto priemonės gale turi būti įskaičiuoti į bendrą ilgį.
 
   
Transporto priemonėms, kurios neatitinka nurodytų kategorijų, mes taikome krovinių arba autobusų tarifus.  
   
 
scl
Scandlines      
a
THERE IS SOMETHING ABOUT SAILING
scl  
Logo  
Oficialus Silver Nimbus puslapis, Scandlines pardavimų partneris Baltijos regione ir Rusijoje

UAB Silver Nimbus

Adresas: Naujojo Sodo 1A, K-Centras, 18-tas aukštas, LT-92118 Klaipėda, Lietuva
Mob. tel. +370 672 62707
Skype: scandlines.silvernimbus