Scandlines
  • RU
  • EE
  • LV
  • LT
  • EN
 
Sveiki atvykę į keltą!
 
Atsipalaiduokite jūroje - su Scandlines
Keliaujant Scandlines keltais bus unikali patirtis mūsų klientams - įkvėpti gaivaus jūros oro ir pasimėgauti gražiais Baltijos uostamiesčių vaizdais.

Mūsų keltuose veikiančiose parduotuvėse Jūs turite puikias galimybes įsigyti įvairių prekių: kvepalai, kosmetika, aksesuarai, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai, saldainiai, užkandžiai, laikraščiai, DVD, žaislai ir kelionės reikmenys, kuriuos galbūt pamiršote pasiimti su savimi į kelionę, taip pat galimybė įsigyti Skandinaviškų suvenyrų.

Mūsų skirtingose maisto parduotuvėse ir kavinėse Jums bus pasiūlyta ypatingų gėrybių. Scandlines pagrindinis prioritetas - kokybiškų prekių ir patiekalų pasiūla bei geri klientų atsiliepimai. Todėl mes džiaugiamės, kad mūsų klientų apklausos rodo gerus atsiliepimus apie siūlomas maitinimo paslaugas Scandlines laivuose.

Keliaujant maršrutu Rostokas – Gedseris, Scandlines keltuose siūloma populiari maitinimo paslauga „Viskas iskaičiuota“, švediškas stalas - pusryčiai, pietūs ir vakarienė, taip pat įskaitant gėrimų menių. Keliaujant Puttgarden – Rodby maršrutu mes savo svečiams siūlome apsilankyti "A la carte" restorane, kuriame bus pasiūlyta paskanauti vietoje ruošiamų kepsnių bei žuvies patiekalų.
„Berlyno kavos namai“ – tai viskas ko tikitės geriausio kavinėje. Čia Jums bus pasiūlyta puikios, kokybiškos, skanios kavos, kuri ruošiama mūsų „Berlyno kavos namuose“ iš kavos pupelių. Taip pat svečiams siūloma: puikūs pusryčiai su galimybe pasirinkti įvairių rūšių kavą, salotų baras, vietoje ruošiamų kepsnių bei žuvies patiekalų – visa tai vienoje vietoje, jaukioje ir malonioje aplinkoje.
 
Maitinimas keliaujant grupėmis
Keliaujant žmonių grupėms autobusais, mūsų keltuose siūlome pasirinkti specialų maitinimą, kurį galima užsisakyti iš anksto Jums palankesnėmis kainomis. Taip pat siūlomas atskiras meniu vaikų ir jaunimo grupėms.
 
Mes tikimės sutikti Jus ir Jūsų svečius mūsų keltuose visus 2018 ir ateityje!
 
Scandlines maršrutų žemėlapis
 
 
scl
Scandlines      
a
THERE IS SOMETHING ABOUT SAILING
scl  
Logo  
Oficialus Silver Nimbus puslapis, Scandlines pardavimų partneris Baltijos regione ir Rusijoje

UAB Silver Nimbus

Adresas: Naujojo Sodo 1A, K-Centras, 18-tas aukštas, LT-92118 Klaipėda, Lietuva
Mob. tel. +370 672 62707
Skype: scandlines.silvernimbus